Lista Alumnów

ROK VI

1. dk. Kazubowski Piotr                                           Kozy

2. dk. Kłosowski Przemysław                                   Osięciny

3. dk. Laskowski Bogusław Józef                            Lubraniec

4. dk.Laskowski Patryk Damian                               Włocławek, św. Jana

5. dk.Markowski Mateusz                                         Lipno, Wniebowzięcia NMP

6. dk.Nowakowski Jakub Jerzy                                Przedecz

7. dk.Smoliński Mariusz Antoni                               Włocławek, Narodz. NMP

8. dk.Strzelczak Przemysław                                    Ciechocinek

9. dk.Winnicki Tobiasz                                             Spycimierz

10. dk.Wolny Piotr                                                    Zduńska Wola, św. Pawła 

ROK V

  1. Dąbrowski Piotr                                            Kikół
  2. Hutnik Piotr Aleksander                               Sieradz, Wszystkich Świętych
  3. Ignaczak Wiktor                                            Konin św., Bartłomieja
  4. Pietrasiak Patryk Marek                                Włocławek, św. Stanisława
  5. Włosiński Mateusz                                        Piotrków Kuj.

ROK IV

1.      Chabasiński Kamil Wojciech                          Raciążek

2.       Dylewski Arkadiusz                                      Posada

3.      Kołodziejczak Łukasz Paweł                         Ciechocin

4.      Kurtys Krzysztof Zbigniew                           Włocławek, św. Józefa

5.      Kurzawski Damian Łukasz                            Włocławek, św. Stanisława

6.      Ossowski Adrian                                            Grzegorzew

7.      Roszak Hubert                                                Wieniec

8.      Stempin Dominik                                           Rychwał

9.      Tomaszewski Krzysztof                                 Racięcice

ROK III

  1. Brzeziński Mateusz                                       Smólnik
  2. Brzustewicz Aleksander                               Czernikowo
  3. Nowicki Adrian                                            Stare Miasto
  4. Wojtyra Przemysław                                     Tuliszków
  5. Wolny Wojciech                                            Zduńska Wola, św. Pawła

ROK II

  1. Banaszewski Michał Patryk                          Włocławek, Ducha Świętego
  2. Ceglarek Krzysztof Jakub                             Mąkolno
  3. Gumosiński Robert                                       Grodziec
  4. Jędrzejczak Mateusz                                     Lipno, WNMP
  5. Kowalski Roman                                           Skulsk
  6. Kropkowski Karol                                         Czernikowo
  7. Mańkowski Daniel                                        Ciechocinek
  8. Skitek Piotr                                                   Rzgów
  9. Szajkowski Jakub Szymon                            Konin, św. Faustyny
  10. Szczepaniak Przemysław                              Kowal
  11. Witkowski Tomasz Jan                                 Zduńska Wola, WNMP
  12. Włodarczyk Daniel                                       Malanów

 

ROK I

 

  1. Andrysiak Mateusz                                       Szadek
  2. Banasiak Dominik                                         Izbica Kuj.
  3. Czajkowski Piotr                                           Konin, św. Maksymiliana
  4. Frątczak Kamil                                              Rychwał
  5. Kuźnik Dominik                                            Krzymów
  6. Maciuszek Norbert                                        Sieradz, Wszystkich Świętych
  7. Michalski Mateusz                                        Choceń
  8. Radecki Łukasz                                             Kramsk
  9. Radoszewski Kacper                                     Brzeźno
  10. Szymański Piotr Marcin                                Konin, Miłosierdzia Bożego
  11. Thiel Wojciech Jakub                                    Tuliszków
  12. Tomal Michał                                                Ciechocinek
  13. Wieczorkiewicz Jacek Jan                             Sompolno
  14. Wojciechowski Tomasz                                 Piotrków Kuj.
  15. Ziemiorowski Mateusz                                  Krzywosądz
  16. Zięba Adrian                                                 Brudzew